Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk by Kaviar
$56
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 32.5%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $14.67/g
Prices updated Oct 2, 2026
Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk by Kaviar is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $56. The lowest listed price right now is at Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (4)
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 3 g$44$14.67/g
- Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 3 g$44$14.67/g
- Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 3 g$44$14.67/g
- Callie's Cannabis Shoppe - DenverDenver, CO · 4.7★ · 3 g$56$18.67/g
Prices, deals & delivery near Sheridan
Frequently asked questions
- Where can I buy Kaviar Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk?
- Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary, Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational Dispensary and Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Kaviar Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk cost?
- Menu prices for Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk range from $56 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Kaviar Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk?
- Kaviar | Sativa | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk is on menus in Colorado.