Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush by Khalifa Kush
$31.50–$55
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 21.56–29.31%
- In stock at
- 48 dispensaries
- Best price per gram
- $7.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush by Khalifa Kush is stocked at 7 dispensaries across Arizona, Illinois, Massachusetts and Nevada, priced $31.50–$55. The lowest listed price right now is at Cookies Dispensary Ukiah.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New Mexico (17)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 1/8 oz$28$8/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 1/8 oz$28$8/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 1/8 oz$28$8/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - San MateoAlbuquerque, NM · 4.6★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - ParadiseAlbuquerque, NM · 4.7★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 4.8★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - MontañoAlbuquerque, NM · 4.8★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.7★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Soft Serve Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.5★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - AcademyAlbuquerque, NM · 4.8★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - PaseoAlbuquerque, NM · 4.7★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Las CrucesLas Cruces, NM · 4.9★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - IsletaAlbuquerque, NM · 4.9★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Simply BakedLas Cruces, NM · 5★ · 1/8 oz$32$9.14/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
Massachusetts (9) — Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush in Massachusetts
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Chelsea BudChelsea, MA · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- High Profile X Budega of Roslindale DispensaryRoslindale, MA · 4.4★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 1/8 oz$40.25$11.50/g
- Elevated Roots Dispensary KingstonKingston, MA · 4.4★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- PrimitivBoston, MA · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Canna Provisions Weed Dispensary LeeLee, MA · 4.6★ · 1/8 oz$54$15.43/g
- Canna Provisions Weed Dispensary HolyokeHolyoke, MA · 4.7★ · 1/8 oz$54$15.43/g
Pennsylvania (6)
- Trulieve Medical Marijuana Dispensary HarrisburgHarrisburg, PA · 4.5★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Washington DispensaryWashington, PA · 4.6★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Medical Marijuana Dispensary WhitehallWhitehall Township, PA · 4.5★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry TownshipCranberry Twp, PA · 4.5★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Lancaster DispensaryLancaster, PA · 4.9★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 1/8 oz$40.25$11.50/g
Illinois (4)
- NOBOLakemoor, IL · 4.8★ · 1/8 oz$41.25$11.79/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- SEVEN POINTDanville, IL · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
California (3)
- Cookies Dispensary UkiahUkiah, CA · 4★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- High Season - AdelantoAdelanto, CA · 4.6★ · 1/8 oz$54.84$15.67/g
- BudologySan Jacinto, CA · 4.6★ · 1/8 oz$60$17.14/gDeal
Washington (3)
- Kaleafa Cannabis Co.Des Moines, WA · 4.6★ · 1/8 oz$34.30$9.80/gDeal
- Kaleafa Cannabis Co.Oak Harbor, WA · 4.7★ · 1/8 oz$53$15.14/g
- 2020 Cannabis Solutions Weed Dispensary Pacific HwyBellingham, WA · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Maryland (2)
- Jenny's DispensaryLanham, MD · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- Nirvana Cannabis - RosedaleRosedale, MD · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
Arizona (2)
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 1/8 oz$32.90$9.40/gDeal
Nevada (2)
- Vegas TreehouseLas Vegas, NV · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Tree Of Life Weed Dispensary North Las VegasNorth Las Vegas, NV · 4.6★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush by state
Prices, deals & delivery near Ukiah
Where to buy Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Khalifa Kush Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush?
- Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush is listed at 7 licensed dispensaries, including Cookies Dispensary Ukiah, Urban Wellness Cannabis Dispensary - Taos and Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland Park. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Khalifa Kush Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush cost?
- Menu prices for Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush range from $31.50 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Khalifa Kush Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush?
- Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush is on menus in Arizona, Illinois, Massachusetts and Nevada.