Lemon Cake | 3.5g
$15.43–$17.28
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $4.41/g
Prices updated Oct 2, 2026
Lemon Cake | 3.5g is stocked at 2 dispensaries across Oklahoma, priced $15.43–$17.28. The lowest listed price right now is at GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (4) — Lemon Cake | 3.5g in Oklahoma
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 1/8 oz$15.43$4.41/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 1/8 oz$15.43$4.41/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1/8 oz$17.28$4.94/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1/8 oz$17.28$4.94/g
Massachusetts (1)
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 1/8 oz$20$5.71/g
Lemon Cake | 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Tuttle
Frequently asked questions
- Where can I buy Lemon Cake | 3.5g?
- Lemon Cake | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION, Big A Buds Tuttle and Next Elevation 2. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Lemon Cake | 3.5g cost?
- Menu prices for Lemon Cake | 3.5g range from $15.43 to $17.28 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Lemon Cake | 3.5g?
- Lemon Cake | 3.5g is on menus in Oklahoma.