Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g
$21–$30
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 82.57–85.56%
- CBD
- 0.22–0.32%
- In stock at
- 18 dispensaries
- Best price per gram
- $10.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g is stocked at 9 dispensaries across Michigan, priced $21–$30. The lowest listed price right now is at High Profile - Muskegon.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (17) — Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g in Michigan
- High Profile - MuskegonMuskegon, MI · 4.7★ · 2 g$21$10.50/gDeal
- Nirvana Cannabis - MarquetteMarquette, MI · 4.9★ · 2 g$22.50$11.25/g
- Crafted Leaf CannabisGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2 g$24$12/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 2 g$25$12.50/g
- Nature's RemedyFerndale, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Information Entropy - Cannabis Retailer - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Information Entropy Cannabis Retailer New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Information Entropy Weed & Cannabis Dispensary Ann Arbor, MichiganAnn Arbor, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$27$13.50/g
- High Profile - BuchananBuchanan, MI · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- Herbology Cannabis Co. Coldwater - Recreational CannabisColdwater, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - ConstantineConstantine, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 2 g$30$15/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 2 g$30$15/g
Illinois (1)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenryMcHenry, IL · 4.6★ · 2 g$56$28/gDeal
Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Muskegon
Where to buy Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g?
- Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g is listed at 9 licensed dispensaries, including High Profile - Muskegon, Nirvana Cannabis - Marquette and Crafted Leaf Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g range from $21 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g?
- Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g is on menus in Michigan.