Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G by Mac Pharms
$5.83
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $4.86/g
Prices updated Oct 1, 2026
Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G by Mac Pharms is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $5.83. The lowest listed price right now is at Muha Meds Detroit Retail Store.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- Muha Meds Detroit Retail StoreDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.83$4.86/g
- Muha Meds Michigan AveDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.83$4.86/g
Prices, deals & delivery near Detroit
Frequently asked questions
- Where can I buy Mac Pharms Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G?
- Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G is listed at 1 licensed dispensary, including Muha Meds Detroit Retail Store and Muha Meds Michigan Ave. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Mac Pharms Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G cost?
- Menu prices for Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G range from $5.83 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Mac Pharms Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G?
- Mac Pharms I GasNGo I Infused Pre Roll I 1.2G is on menus in Michigan.