
MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g)
$70
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 23.51%
- CBD
- 0.07%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $2.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $70. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - Tempe.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (7) — MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) in Arizona
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 1 oz$70$2.50/g
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 1 oz$70$2.50/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 1 oz$70$2.50/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 1 oz$70$2.50/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 1 oz$70$2.50/g
- Mint Cannabis - BuckeyeBuckeye, AZ · 4.6★ · 1 oz$70$2.50/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 1 oz$70$2.50/g
MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) by state
Prices, deals & delivery near Guadalupe
Where to buy MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g)?
- MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) is listed at 4 licensed dispensaries, including Mint Cannabis - Tempe, Mint Cannabis - Mesa and Mint Cannabis - Phoenix. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) cost?
- Menu prices for MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) range from $70 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g)?
- MC - Flower - Popcorn - GL - Astro Status (H) (28.0g) is on menus in Arizona.