Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack by MFNY
$56.63
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 26.51%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $11.67/g
Prices updated Oct 1, 2026
Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack by MFNY is stocked at 1 dispensary across New York, priced $56.63. The lowest listed price right now is at Cannabis Corner.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (8)
- Cannabis CornerRochester, NY · 5★ · 3 g$35$11.67/g
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 3 g$39$13/g
- Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - GreenwichGreenwich, NY · 5★ · 3 g$39.55$13.18/g
- Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens FallsGlens Falls, NY · 4.9★ · 3 g$39.55$13.18/g
- Happy Goat DispensaryRochester, NY · 4.9★ · 3 g$48.67$16.22/g
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 3 g$48.67$16.22/gDeal
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 3 g$56.63$18.88/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 3 g$56.63$18.88/g
Prices, deals & delivery near Rochester
- Cheapest flower in Rochester
- Cheapest carts & vapes in Rochester
- Cheapest edibles in Rochester
- Cheapest pre-rolls in Rochester
- Cheapest concentrates in Rochester
- Cheapest infused pre-rolls in Rochester
- Cheapest weed in Rochester
- Cheap ounces in Rochester
- Rochester cannabis prices
- Weed deals in Rochester (11)
Where to buy Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy MFNY Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack?
- Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack is listed at 1 licensed dispensary, including Cannabis Corner, Green Comfort and Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Greenwich. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MFNY Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack cost?
- Menu prices for Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack range from $56.63 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MFNY Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack?
- Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack is on menus in New York.