White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk by MFNY
$56.63
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 25.68%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $13/g
Prices updated Oct 2, 2026
White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk by MFNY is stocked at 1 dispensary across New York, priced $56.63. The lowest listed price right now is at Green Comfort.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (5)
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 3 g$39$13/g
- Happy Goat DispensaryRochester, NY · 4.9★ · 3 g$48.66$16.22/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 3 g$56.63$18.88/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 3 g$56.63$18.88/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 3 g$60$20/g
Prices, deals & delivery near Rochester
- Cheapest flower in Rochester
- Cheapest carts & vapes in Rochester
- Cheapest edibles in Rochester
- Cheapest pre-rolls in Rochester
- Cheapest concentrates in Rochester
- Cheapest infused pre-rolls in Rochester
- Cheapest weed in Rochester
- Cheap ounces in Rochester
- Rochester cannabis prices
- Weed deals in Rochester (11)
Frequently asked questions
- Where can I buy MFNY White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk?
- White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk is listed at 1 licensed dispensary, including Green Comfort, Happy Goat Dispensary and Peace, Love, & Bud. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MFNY White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk cost?
- Menu prices for White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk range from $56.63 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MFNY White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk?
- White Fire OG x White Fire OG | Infused Minis | 0.75g | 4pk is on menus in New York.