Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower by MI Loud Flower Farms
$45–$50
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 26.01–29.57%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $8.57/g
Prices updated Oct 2, 2026
Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower by MI Loud Flower Farms is stocked at 3 dispensaries across Michigan, priced $45–$50. The lowest listed price right now is at Border Budz cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (7) — Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower in Michigan
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1/8 oz$42$12/gDeal
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- JARS Cannabis Dispensary - Iron RiverCaspian, MI · 4.9★ · 3.5 g$50$14.29/g
- Liberty Cannabis Dispensary Madison HeightsMadison Heights, MI · 4.7★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Minnesota (1)
- Border Budz cannabisHinckley, MN · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower by state
Prices, deals & delivery near Hinckley
Frequently asked questions
- Where can I buy MI Loud Flower Farms Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower?
- Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower is listed at 3 licensed dispensaries, including Border Budz cannabis, Border Buds and Mint Cannabis - Coldwater. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MI Loud Flower Farms Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower cost?
- Menu prices for Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower range from $45 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MI Loud Flower Farms Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower?
- Kota's Kush 3.5g. Pre Pack Flower is on menus in Michigan.