Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g by MOON DUST
$25.71–$25.97
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- In stock at
- 26 dispensaries
- Best price per gram
- $10.80/g
Prices updated Oct 2, 2026
Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g by MOON DUST is stocked at 2 dispensaries across Oklahoma, priced $25.71–$25.97. The lowest listed price right now is at Xclusive Cannabis OKC - South Penn.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (26) — Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g in Oklahoma
- Xclusive Cannabis OKC - South PennOklahoma City, OK · 4.4★ · 2 g$21.60$10.80/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC ClassenOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$21.60$10.80/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC - North MayOklahoma City, OK · 4.5★ · 2 g$21.60$10.80/gDeal
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$24$12/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 2 g$24$12/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$24$12/g
- TOP Dispensary BethanyBethany, OK · 4.2★ · 2 g$24$12/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$24.99$12.49/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$24.99$12.49/gDeal
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$25.71$12.86/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$25.71$12.86/g
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$27.99$13.99/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 2 g$27.99$13.99/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 2 g$27.99$13.99/gDeal
- Rob & Sons Cannabis CompanyShawnee, OK · 4.9★ · 2 g$28$14/g
- Bodega Boyz North LewisTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Bodega Boyz 61st StreetTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Bodega Boyz 71st - Drive Thru OPEN 24 HOURSTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Bodega Boyz 91st StreetTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Bodega Boyz DurantDurant, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Tulsa House of FireTulsa, OK · 4.4★ · 2 g$35$17.50/g
- Chouteau House of FireChouteau, OK · 4.6★ · 2 g$35$17.50/g
Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Oklahoma City
- Cheapest flower in Oklahoma City
- Cheapest carts & vapes in Oklahoma City
- Cheapest edibles in Oklahoma City
- Cheapest pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest concentrates in Oklahoma City
- Cheapest infused pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest weed in Oklahoma City
- Cheap ounces in Oklahoma City
- Oklahoma City cannabis prices
- Weed deals in Oklahoma City (760)
Where to buy Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy MOON DUST Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g?
- Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Xclusive Cannabis OKC - South Penn, Xclusive Cannabis OKC Classen and Xclusive Cannabis OKC - North May. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MOON DUST Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g range from $25.71 to $25.97 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MOON DUST Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g?
- Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g is on menus in Oklahoma.