Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g by MOON DUST
$10.39–$12.96
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 38.9–42.71%
- In stock at
- 29 dispensaries
- Best price per gram
- $5.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g by MOON DUST is stocked at 4 dispensaries across Oklahoma, priced $10.39–$12.96. The lowest listed price right now is at Okie Wonderland - OKC.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (29) — Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g in Oklahoma
- Okie Wonderland - OKCThe Village, OK · 4.8★ · 1.5 g$8.62$5.75/g
- Skunk's Den Dispensary by Okie WonderlandTulsa, OK · 4.5★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Skunk's DenTulsa, OK · 4.4★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Xclusive Cannabis - N KellyEdmond, OK · 4.4★ · 1.5 g$8.68$5.79/g
- Capital DankMidwest City, OK · 4.4★ · 1.5 g$9.99$6.66/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 1.5 g$10.39$6.93/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 1.5 g$10.39$6.93/g
- Roots Dispensary LLC.Shawnee, OK · 4.7★ · 1.5 g$11.25$7.50/gDeal
- Oklahoma RootsShawnee, OK · 4.7★ · 1.5 g$11.25$7.50/gDeal
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary TulsaTulsa, OK · 4.9★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary NormanNorman, OK · 4.9★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary EdmondEdmond, OK · 4.9★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Oklahoma City May AveOklahoma City, OK · 4.9★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Oklahoma City NW EXPYOklahoma City, OK · 4.9★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Stability CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Stability CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary CatoosaCatoosa, OK · 4.9★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Exclusive PharmacyOklahoma City, OK · 4.7★ · 1.5 g$11.99$7.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 1.5 g$11.99$7.99/gDeal
- Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa)Glenpool, OK · 4.9★ · 1.5 g$12$8/g
- Rob & Sons Cannabis CompanyShawnee, OK · 4.9★ · 1.5 g$12$8/g
- EVERMORE EXOTICSOwasso, OK · 4.8★ · 1.5 g$12.81$8.54/g
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 1.5 g$12.86$8.57/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 1.5 g$12.86$8.57/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1.5 g$12.96$8.64/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1.5 g$12.96$8.64/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 1.5 g$13$8.67/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 1.5 g$13$8.67/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 1.5 g$13$8.67/g
Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g by state
Prices, deals & delivery near The Village
Where to buy Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g in Oklahoma City, OK (6)Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g in Shawnee, OK (4)Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g in Tulsa, OK (4)Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g in Edmond, OK (3)Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g in Norman, OK (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy MOON DUST Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g?
- Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g is listed at 4 licensed dispensaries, including Okie Wonderland - OKC, Skunk's Den Dispensary by Okie Wonderland and Skunk's Den. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MOON DUST Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g cost?
- Menu prices for Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g range from $10.39 to $12.96 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MOON DUST Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g?
- Moon Rock | Tigers Blood | Infused Blunt | 1.5g is on menus in Oklahoma.