
MÜV Glitter Bomb 3.5g
$50.25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 24.8%
- CBD
- 0.05%
- In stock at
- 47 dispensaries
- Best price per gram
- $14.36/g
Prices updated Oct 1, 2026
MÜV Glitter Bomb 3.5g is stocked at 2 dispensaries across Florida, priced $50.25. The lowest listed price right now is at MÜV Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (47) — MÜV Glitter Bomb 3.5g in Florida
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryLongwood, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryApollo Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryWellington, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryPensacola, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange City, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange Park, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryShalimar, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySt. Petersburg, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryCape Coral, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrmond Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryLutz, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySebastian, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryZephyrhills, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Melbourne, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Charlotte, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Orange, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryStuart, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryWinter Springs, FL · 5★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryPalatka, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Dispensary Lake CityLake City, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryVenice, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Pierce, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryApopka, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryHaines City, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySatellite Beach, FL · 5★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
MÜV Glitter Bomb 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Jacksonville
Where to buy MÜV Glitter Bomb 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy MÜV Glitter Bomb 3.5g?
- MÜV Glitter Bomb 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including MÜV Cannabis Dispensary, MÜV Cannabis Dispensary and MÜV Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MÜV Glitter Bomb 3.5g cost?
- Menu prices for MÜV Glitter Bomb 3.5g range from $50.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MÜV Glitter Bomb 3.5g?
- MÜV Glitter Bomb 3.5g is on menus in Florida.