Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g by Muha Meds
$25–$80
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80–82.38%
- CBD
- 0.21%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $9/g
Prices updated Oct 2, 2026
Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g by Muha Meds is stocked at 3 dispensaries across Michigan and New York, priced $25–$80. The lowest listed price right now is at Elite Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (8)
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 2 g$49.56$24.78/g
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Culture House: Greenpoint Licensed Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.3★ · 2 g$70$35/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$73.72$36.86/gDeal
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$75$37.50/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
Michigan (5) — Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g in Michigan
- Elite CannabisBay City, MI · 4.6★ · 2 g$18$9/g
- Skymint Bay City Marijuana & Cannabis DispensaryBay City, MI · 4.7★ · 2 g$18$9/g
- JARS Cannabis Dispensary - Iron RiverCaspian, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Exclusive Brands - MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Exclusive Monroe Recreational Cannabis & Weed DispensaryMonroe, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Bay City
Where to buy Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Muha Meds Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g?
- Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g is listed at 3 licensed dispensaries, including Elite Cannabis, Skymint Bay City Marijuana & Cannabis Dispensary and JARS Cannabis Dispensary - Iron River. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Muha Meds Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g range from $25 to $80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Muha Meds Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g?
- Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g is on menus in Michigan and New York.