Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g by Mule Extracts
$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 76.86%
- CBD
- 0.21%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g by Mule Extracts is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $35. The lowest listed price right now is at Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (4)
- Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-ThruPortland, OR · 4.3★ · 2 g$35$17.50/g
- Justice Cannabis CompanyAurora, OR · 4.9★ · 2 g$35.90$17.95/g
- Pipe Dreams DispensaryLincoln City, OR · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Weedbucks Dispensary Cannabis MarijuanaMedford, OR · 4.6★ · 2 g$40$20/g
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Mule Extracts Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g?
- Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru, Justice Cannabis Company and Pipe Dreams Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Mule Extracts Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Mule Extracts Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g?
- Peanut Butter Breath | M-TEC Disposable | 2g is on menus in Oregon.