BLUE DREAM FLOWER by Nanticoke
$40
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 26%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $9.99/g
Prices updated Oct 2, 2026
BLUE DREAM FLOWER by Nanticoke is stocked at 1 dispensary across New York, priced $40. The lowest listed price right now is at Blissful Buds.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (19)
- Blissful BudsBinghamton, NY · 4.9★ · 1/8 oz$34.95$9.99/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 1/8 oz$36$10.29/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 1/8 oz$38.99$11.14/g
- Happy Days Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 3.5 g$39$11.14/g
- SeshNYC Dispensary and DeliveryBronx, NY · 4.9★ · 3.5 g$39$11.14/gDeal
- Good Life Collective FingerlakesCanandaigua, NY · 4.9★ · 1/8 oz$39$11.14/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/8 oz$39$11.14/g
- Terp Bros Dispensary - Ozone ParkOzone Park, NY · 4.9★ · 1/8 oz$39.82$11.38/g
- Torches NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Bayside Cannabis Dispensary & Weed Delivery QueensOakland Gardens, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$40$11.43/g
- Just Breathe Finger LakesSeneca Falls, NY · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1/8 oz$46$13.14/g
Prices, deals & delivery near Binghamton
Where to buy BLUE DREAM FLOWER by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Nanticoke BLUE DREAM FLOWER?
- BLUE DREAM FLOWER is listed at 1 licensed dispensary, including Blissful Buds, Bloom Cannabis Dispensary and Mango Cannabis Weed Dispensary Rochester. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Nanticoke BLUE DREAM FLOWER cost?
- Menu prices for BLUE DREAM FLOWER range from $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Nanticoke BLUE DREAM FLOWER?
- BLUE DREAM FLOWER is on menus in New York.