LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS by Nanticoke
$34
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 26%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $13.60/g
Prices updated Oct 1, 2026
LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS by Nanticoke is stocked at 1 dispensary across New York, priced $34. The lowest listed price right now is at Good Life Collective Fingerlakes.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (5)
- Good Life Collective FingerlakesCanandaigua, NY · 4.9★ · 2.5 g$34$13.60/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 2.5 g$34$13.60/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 2.5 g$34$13.60/g
- Just Breathe Finger LakesSeneca Falls, NY · 4.8★ · 2.5 g$34.03$13.61/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2.5 g$38.42$15.37/g
Prices, deals & delivery near Canandaigua
Frequently asked questions
- Where can I buy Nanticoke LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS?
- LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS is listed at 1 licensed dispensary, including Good Life Collective Fingerlakes, FlynnStoned Cannabis North Syracuse and Bloom Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Nanticoke LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS cost?
- Menu prices for LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS range from $34 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Nanticoke LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS?
- LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS is on menus in New York.