
Hella Jelly | Big Buds | 14g by NativeCare Brand
$125
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 12%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $8.93/g
Prices updated Oct 1, 2026
Hella Jelly | Big Buds | 14g by NativeCare Brand is stocked at 2 dispensaries across Minnesota, priced $125. The lowest listed price right now is at Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Minnesota (2) — Hella Jelly | Big Buds | 14g in Minnesota
- Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location)West St Paul, MN · 4.9★ · 1/2 oz$125$8.93/g
- Native CareWest St Paul, MN · 4.6★ · 1/2 oz$125$8.93/g
Hella Jelly | Big Buds | 14g by state
Prices, deals & delivery near West St Paul
Frequently asked questions
- Where can I buy NativeCare Brand Hella Jelly | Big Buds | 14g?
- Hella Jelly | Big Buds | 14g is listed at 2 licensed dispensaries, including Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location) and Native Care. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does NativeCare Brand Hella Jelly | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for Hella Jelly | Big Buds | 14g range from $125 across the dispensaries that list it.
- Which states carry NativeCare Brand Hella Jelly | Big Buds | 14g?
- Hella Jelly | Big Buds | 14g is on menus in Minnesota.