
Super Boof | Big Buds | 3.5g by NativeCare Brand
$60
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 15.4%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $17.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Super Boof | Big Buds | 3.5g by NativeCare Brand is stocked at 2 dispensaries across Minnesota, priced $60. The lowest listed price right now is at Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Minnesota (4) — Super Boof | Big Buds | 3.5g in Minnesota
- Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location)West St Paul, MN · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/g
- NativeCareRed Lake, MN · 3.9★ · 1/8 oz$60$17.14/g
- Native CareWest St Paul, MN · 4.6★ · 1/8 oz$60$17.14/g
- NativeCare Thief River FallsThief River Falls, MN · 3.3★ · 1/8 oz$60$17.14/g
Super Boof | Big Buds | 3.5g by state
Prices, deals & delivery near West St Paul
Frequently asked questions
- Where can I buy NativeCare Brand Super Boof | Big Buds | 3.5g?
- Super Boof | Big Buds | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location), NativeCare and Native Care. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does NativeCare Brand Super Boof | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Super Boof | Big Buds | 3.5g range from $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry NativeCare Brand Super Boof | Big Buds | 3.5g?
- Super Boof | Big Buds | 3.5g is on menus in Minnesota.