Chocolatina | Big Buds | 3.5g by Nature's Heritage
$35
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 26.55%
- In stock at
- 26 dispensaries
- Best price per gram
- $8.57/g
Prices updated Oct 1, 2026
Chocolatina | Big Buds | 3.5g by Nature's Heritage is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $35. The lowest listed price right now is at Elevated Roots Dispensary Kingston.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Maryland (14)
- Treehouse DispensaryParkville, MD · 4.9★ · 1/8 oz$30.15$8.61/gDeal
- The Forest BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- Hi Tide DispensaryOcean City, MD · 4.6★ · 1/8 oz$34$9.71/g
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 1/8 oz$35$10/g
- Remedy ColumbiaColumbia, MD · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 1/8 oz$35$10/g
- Positive Energy Dispensary - Ocean CityOcean City, MD · 4.6★ · 1/8 oz$35$10/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 3.5 g$35.50$10.14/g
- Nirvana Cannabis - RosedaleRosedale, MD · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis TowsonTowson, MD · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Mary & Main: A Cannabis DispensaryCapitol Heights, MD · 4.7★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- KOAN CannabisHagerstown, MD · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- SweetBuds DispensaryFrederick, MD · 4.7★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Massachusetts (6)
- Elevated Roots Dispensary KingstonKingston, MA · 4.4★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Salty FarmersEastham, MA · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Elevated Roots Dispensary HalifaxHalifax, MA · 4.4★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 1/8 oz$30.50$8.71/g
- Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MABoston, MA · 4.9★ · 1/8 oz$35$10/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
Illinois (5)
- EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - AddisonAddison, IL · 4.3★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryAurora, IL · 4.7★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
Pennsylvania (1)
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 1/8 oz$30.50$8.71/g
Prices, deals & delivery near Kingston
Frequently asked questions
- Where can I buy Nature's Heritage Chocolatina | Big Buds | 3.5g?
- Chocolatina | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Elevated Roots Dispensary Kingston, Salty Farmers and Elevated Roots Dispensary Halifax. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Nature's Heritage Chocolatina | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Chocolatina | Big Buds | 3.5g range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Nature's Heritage Chocolatina | Big Buds | 3.5g?
- Chocolatina | Big Buds | 3.5g is on menus in Massachusetts.