JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I) by Noble Nectar
$43.28
- Category
- Vape Pens
- Size
- 5 g
- THC
- 79.75%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $6.03/g
Prices updated Oct 1, 2026
JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I) by Noble Nectar is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $43.28. The lowest listed price right now is at Okie Wonderland - OKC.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (13)
- Okie Wonderland - OKCThe Village, OK · 4.8★ · 5 g$30.17$6.03/g
- White Barn Dispensary Bixby by Okie WonderlandBixby, OK · 4.9★ · 5 g$30.19$6.04/g
- Xclusive Cannabis - W Lindsey StNorman, OK · 4.8★ · 5 g$30.24$6.05/g
- Xclusive Cannabis - N KellyEdmond, OK · 4.4★ · 5 g$30.37$6.07/g
- Lokal SourceOwasso, OK · 4.6★ · 5 g$40$8/g
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 5 g$40$8/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 5 g$42.99$8.60/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 5 g$42.99$8.60/gDeal
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 5 g$43.28$8.66/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 5 g$43.28$8.66/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 5 g$43.99$8.80/g
- Cowboy Kush DispensaryBroken Arrow, OK · 4.6★ · 5 g$45$9/g
- Advanced Wellness & DispensaryMuskogee, OK · 4.6★ · 5 g$60$12/g
Prices, deals & delivery near The Village
Frequently asked questions
- Where can I buy Noble Nectar JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I)?
- JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I) is listed at 1 licensed dispensary, including Okie Wonderland - OKC, White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland and Xclusive Cannabis - W Lindsey St. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Noble Nectar JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I) cost?
- Menu prices for JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I) range from $43.28 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Noble Nectar JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I)?
- JEFE 5G Live Resin Geek Bar-Style Disposable - GMO Cookies (I) is on menus in Oklahoma.