Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab by Nomad Extracts
$35
- Category
- Concentrates
- Size
- 4 g
- THC
- 72.54%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $7.38/g
Prices updated Oct 2, 2026
Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab by Nomad Extracts is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $35. The lowest listed price right now is at Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6)
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$29.52$7.38/g
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryBroomfield, CO · 4.8★ · 4 g$29.77$7.44/g
- Snaxland - Sheridan (MED & REC)Denver, CO · 4.7★ · 4 g$35$8.75/g
- Terrapin Care StationAurora, CO · 4.5★ · 4 g$36$9/g
- HighTops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - PowersColorado Springs, CO · 4.5★ · 4 g$37.11$9.28/g
- Doc's Apothecary - Med & Rec DispensaryNorthglenn, CO · 4.3★ · 4 g$50$12.50/g
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Frequently asked questions
- Where can I buy Nomad Extracts Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab?
- Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab is listed at 1 licensed dispensary, including Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary, Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary and Snaxland - Sheridan (MED & REC). The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Nomad Extracts Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab cost?
- Menu prices for Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Nomad Extracts Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab?
- Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g Slab is on menus in Colorado.