North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g by North Coast
$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 32.39%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $20/g
Prices updated Oct 2, 2026
North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g by North Coast is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $30. The lowest listed price right now is at Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.5 g$30$20/g
- Vibe Dispensary - The Ultimate Cannabis ExperienceInkster, MI · 1.5 g$30$20/g
Prices, deals & delivery near Battle Creek
- Cheapest flower in Battle Creek
- Cheapest carts & vapes in Battle Creek
- Cheapest edibles in Battle Creek
- Cheapest pre-rolls in Battle Creek
- Cheapest concentrates in Battle Creek
- Cheapest infused pre-rolls in Battle Creek
- Cheapest weed in Battle Creek
- Cheap ounces in Battle Creek
- Battle Creek cannabis prices
- Weed deals in Battle Creek (73)
Frequently asked questions
- Where can I buy North Coast North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g?
- North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek and Vibe Dispensary - The Ultimate Cannabis Experience. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does North Coast North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g cost?
- Menu prices for North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g range from $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry North Coast North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g?
- North Coast Candy Girl Rice Paper Pixie Stix 1.5g is on menus in Michigan.