North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g by North Coast
$20.99
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $13.99/g
Prices updated Oct 2, 2026
North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g by North Coast is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $20.99. The lowest listed price right now is at Muha Meds Detroit Retail Store.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- Muha Meds Detroit Retail StoreDetroit, MI · 4.9★ · 1.5 g$20.99$13.99/g
- Muha Meds Michigan AveDetroit, MI · 4.9★ · 1.5 g$20.99$13.99/g
Prices, deals & delivery near Detroit
Frequently asked questions
- Where can I buy North Coast North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g?
- North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Muha Meds Detroit Retail Store and Muha Meds Michigan Ave. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does North Coast North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g cost?
- Menu prices for North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g range from $20.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry North Coast North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g?
- North Coast Creme Friache Hemp Paper Pixie Stix 1.5g is on menus in Michigan.