North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g by North Coast
$25
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 32.46%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $16.67/g
Prices updated Oct 1, 2026
North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g by North Coast is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $25. The lowest listed price right now is at Rush Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (4)
- Rush CannabisSaline, MI · 5★ · 1.5 g$25$16.67/g
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 1.5 g$27$18/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 1.5 g$27$18/g
- Rush CannabisOxford, MI · 5★ · 1.5 g$30$20/g
Prices, deals & delivery near Saline
Frequently asked questions
- Where can I buy North Coast North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g?
- North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Rush Cannabis, JARS Cannabis Dispensary - Oxford and JARS Cannabis Flint. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does North Coast North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g cost?
- Menu prices for North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry North Coast North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g?
- North Coast Sunshine and Sour Hemp Pixie Stick 1.5g is on menus in Michigan.