Banana Fluff | Disposable | 2g by Northern Grown
$48
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.39%
- CBD
- 0.34%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $24/g
Prices updated Oct 1, 2026
Banana Fluff | Disposable | 2g by Northern Grown is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $48. The lowest listed price right now is at Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (6)
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$48$24/g
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 2 g$48$24/g
- House Premium CannabisTyngsborough, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$60$30/g
Prices, deals & delivery near Chelsea
Frequently asked questions
- Where can I buy Northern Grown Banana Fluff | Disposable | 2g?
- Banana Fluff | Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis Dispensary, Ideal Craft Cannabis and House Premium Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Northern Grown Banana Fluff | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Banana Fluff | Disposable | 2g range from $48 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Northern Grown Banana Fluff | Disposable | 2g?
- Banana Fluff | Disposable | 2g is on menus in Massachusetts.