Cujo's Revenge | Disposable | 2g by Northern Grown
$40–$68.40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 75.3–85.36%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $20/g
Prices updated Oct 1, 2026
Cujo's Revenge | Disposable | 2g by Northern Grown is stocked at 3 dispensaries across Maine and Massachusetts, priced $40–$68.40. The lowest listed price right now is at Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Maine (8) — Cujo's Revenge | Disposable | 2g in Maine
- Cannabis Cured Medical Weed Dispensary BangorBangor, ME · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Cannabis Cured Medical Weed Dispensary ThomastonThomaston, ME · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Earth Keeper Cannabis (Winthrop)-MedicalWinthrop, ME · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Purple Co. MEDICALBangor, ME · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- 207THCLewiston, ME · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary ThomastonThomaston, ME · 4.7★ · 2 g$68.40$34.20/g
- Cannabis Cured Sugarloaf Recreational Weed DispensaryCarrabassett Valley, ME · 4.7★ · 2 g$68.40$34.20/g
- The JointPortland, ME · 4.7★ · 2 g$70.18$35.09/g
Massachusetts (4)
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$48$24/gDeal
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 2 g$48$24/g
- Bleaf Wellness CentreWare, MA · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
Cujo's Revenge | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Bangor
Frequently asked questions
- Where can I buy Northern Grown Cujo's Revenge | Disposable | 2g?
- Cujo's Revenge | Disposable | 2g is listed at 3 licensed dispensaries, including Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor, Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston and Earth Keeper Cannabis (Winthrop)-Medical. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Northern Grown Cujo's Revenge | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Cujo's Revenge | Disposable | 2g range from $40 to $68.40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Northern Grown Cujo's Revenge | Disposable | 2g?
- Cujo's Revenge | Disposable | 2g is on menus in Maine and Massachusetts.