purple grapewreck | Disposable | 2g by Northern Grown
$40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.84%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $20/g
Prices updated Oct 2, 2026
purple grapewreck | Disposable | 2g by Northern Grown is stocked at 1 dispensary across Maine, priced $40. The lowest listed price right now is at Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Maine (5)
- Cannabis Cured Medical Weed Dispensary BangorBangor, ME · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Cannabis Cured Medical Weed Dispensary ThomastonThomaston, ME · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Earth Keeper Cannabis (Winthrop)-MedicalWinthrop, ME · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- 207THCLewiston, ME · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Cannabis Cured Sugarloaf Recreational Weed DispensaryCarrabassett Valley, ME · 4.7★ · 2 g$68.40$34.20/g
Massachusetts (3)
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 2 g$48$24/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$60$30/g
Prices, deals & delivery near Bangor
Frequently asked questions
- Where can I buy Northern Grown purple grapewreck | Disposable | 2g?
- purple grapewreck | Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor, Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston and Earth Keeper Cannabis (Winthrop)-Medical. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Northern Grown purple grapewreck | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for purple grapewreck | Disposable | 2g range from $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Northern Grown purple grapewreck | Disposable | 2g?
- purple grapewreck | Disposable | 2g is on menus in Maine.