Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g by Northern Grown
$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.81%
- CBD
- 0.32%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $27.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g by Northern Grown is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $55. The lowest listed price right now is at Local Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (3)
- Local Cannabis CompanySwampscott, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- House Premium CannabisTyngsborough, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
Prices, deals & delivery near Swampscott
Frequently asked questions
- Where can I buy Northern Grown Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g?
- Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Local Cannabis Company, House Premium Cannabis and Webster Lake Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Northern Grown Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Northern Grown Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g?
- Rainbow Sherbet Fog Cutter | Disposable | 2g is on menus in Massachusetts.