OC Skunk #1 | Big Buds | 14g
$44–$45.50
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 26.77%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $3.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
OC Skunk #1 | Big Buds | 14g is stocked at 6 dispensaries across Arizona, priced $44–$45.50. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (6) — OC Skunk #1 | Big Buds | 14g in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$44$3.14/g
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$44$3.14/g
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$44$3.14/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$45.50$3.25/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 14 g$45.50$3.25/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$45.50$3.25/g
OC Skunk #1 | Big Buds | 14g by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Frequently asked questions
- Where can I buy OC Skunk #1 | Big Buds | 14g?
- OC Skunk #1 | Big Buds | 14g is listed at 6 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary University and Sol Flower Dispensary Sun City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does OC Skunk #1 | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for OC Skunk #1 | Big Buds | 14g range from $44 to $45.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry OC Skunk #1 | Big Buds | 14g?
- OC Skunk #1 | Big Buds | 14g is on menus in Arizona.