
Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S)
$45
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 82–84%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $11.25/g
Prices updated Oct 1, 2026
Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $45. The lowest listed price right now is at Terrapin Care Station.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (5) — Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) in Colorado
- Terrapin Care StationAurora, CO · 4.5★ · 4 g$45$11.25/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.5★ · 4 g$45$11.25/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.4★ · 4 g$45$11.25/g
- Terrapin Care StationDenver, CO · 4.3★ · 4 g$45$11.25/g
- Bubble Smith HashDenver, CO · 3★ · 4 g$45$11.25/g
Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) by state
Prices, deals & delivery near Aurora
Frequently asked questions
- Where can I buy Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S)?
- Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) is listed at 3 licensed dispensaries, including Terrapin Care Station, Terrapin Care Station and Terrapin Care Station. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) cost?
- Menu prices for Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) range from $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S)?
- Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) is on menus in Colorado.