Oil Tanker | Big Buds | 14g
$39
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 20.07%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $2.79/g
Prices updated Oct 1, 2026
Oil Tanker | Big Buds | 14g is stocked at 3 dispensaries across Arizona, priced $39. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (3) — Oil Tanker | Big Buds | 14g in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$39$2.79/g
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$39$2.79/g
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$39$2.79/g
Oil Tanker | Big Buds | 14g by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Frequently asked questions
- Where can I buy Oil Tanker | Big Buds | 14g?
- Oil Tanker | Big Buds | 14g is listed at 3 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary University and Sol Flower Dispensary Sun City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Oil Tanker | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for Oil Tanker | Big Buds | 14g range from $39 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Oil Tanker | Big Buds | 14g?
- Oil Tanker | Big Buds | 14g is on menus in Arizona.