Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g by PACKS LOS ANGELES
$25
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 75.47%
- CBD
- 0.2%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g by PACKS LOS ANGELES is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $25. The lowest listed price right now is at Exclusive Brands - Grand Rapids.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (7)
- Codes Dispensary HannibalHannibal, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary ChillicotheChillicothe, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary SedaliaSedalia, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary RaymoreRaymore, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary Lake St. LouisLake St Louis, MO · 4.6★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary SteeleSteele, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary PerryvillePerryville, MO · 4.8★ · 2 g$87.50$43.75/g
Michigan (1)
- Exclusive Brands - Grand RapidsGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
New Jersey (1)
- The Public Garden Dispensary BloomfieldBloomfield, NJ · 5★ · 2 g$100$50/g
Prices, deals & delivery near Grand Rapids
- Cheapest flower in Grand Rapids
- Cheapest carts & vapes in Grand Rapids
- Cheapest edibles in Grand Rapids
- Cheapest pre-rolls in Grand Rapids
- Cheapest concentrates in Grand Rapids
- Cheapest infused pre-rolls in Grand Rapids
- Cheapest weed in Grand Rapids
- Cheap ounces in Grand Rapids
- Grand Rapids cannabis prices
- Weed deals in Grand Rapids (369)
Frequently asked questions
- Where can I buy PACKS LOS ANGELES Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g?
- Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Exclusive Brands - Grand Rapids, Codes Dispensary Hannibal and Codes Dispensary Chillicothe. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does PACKS LOS ANGELES Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry PACKS LOS ANGELES Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g?
- Blue Slurpee | Live Resin Disposable | 2g is on menus in Michigan.