Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g by PACKS LOS ANGELES
$25–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 75–84.51%
- CBD
- 0.18%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $12/g
Prices updated Oct 1, 2026
Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g by PACKS LOS ANGELES is stocked at 5 dispensaries across Colorado and Michigan, priced $25–$60. The lowest listed price right now is at Urban Wellness Cannabis Dispensary - Montaño.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New Mexico (8)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - MontañoAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - PaseoAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$24$12/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - San MateoAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - ParadiseAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Las CrucesLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Simply BakedLas Cruces, NM · 5★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Elevation 3789'Sunland Park, NM · 5★ · 2 g$39$19.50/g
Michigan (4) — Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g in Michigan
- Exclusive Brands - KalamazooKalamazoo, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
- Exclusive Brands - MuskegonMuskegon, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
- Exclusive Lowell Recreational Cannabis DispensaryLowell, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
- The Dude AbidesConstantine, MI · 4.8★ · 2 g$28.30$14.15/g
Colorado (4) — Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g in Colorado
- Cannabis World DispensaryDenver, CO · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 2 g$68$34/g
- Social Dispensary GoldenGolden, CO · 4.9★ · 2 g$80$40/g
New Jersey (2)
- Public Absecon DispensaryAbsecon, NJ · 4.9★ · 2 g$82.85$41.42/g
- The Public Garden Dispensary BloomfieldBloomfield, NJ · 5★ · 2 g$100$50/g
Missouri (2)
- Codes Dispensary ChillicotheChillicothe, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
- Codes Dispensary SteeleSteele, MO · 4.9★ · 2 g$87.50$43.75/g
Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Albuquerque
- Cheapest flower in Albuquerque
- Cheapest carts & vapes in Albuquerque
- Cheapest edibles in Albuquerque
- Cheapest pre-rolls in Albuquerque
- Cheapest concentrates in Albuquerque
- Cheapest infused pre-rolls in Albuquerque
- Cheapest weed in Albuquerque
- Cheap ounces in Albuquerque
- Albuquerque cannabis prices
- Weed deals in Albuquerque (99)
Where to buy Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy PACKS LOS ANGELES Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g?
- Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g is listed at 5 licensed dispensaries, including Urban Wellness Cannabis Dispensary - Montaño, Urban Wellness Cannabis Dispensary - Paseo and Urban Wellness Express Dispensary - Coors. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does PACKS LOS ANGELES Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g range from $25 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry PACKS LOS ANGELES Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g?
- Guava Bubblegum | Live Resin Disposable | 2g is on menus in Colorado and Michigan.