Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk by PACKS LOS ANGELES
$45.30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.25 g
- THC
- 35.35%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $20.13/g
Prices updated Oct 1, 2026
Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk by PACKS LOS ANGELES is stocked at 1 dispensary across New York, priced $45.30. The lowest listed price right now is at Peace, Love, & Bud.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (2)
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2.25 g$45.30$20.13/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2.25 g$45.30$20.13/g
Prices, deals & delivery near Lockport
Frequently asked questions
- Where can I buy PACKS LOS ANGELES Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk?
- Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk is listed at 1 licensed dispensary, including Peace, Love, & Bud and Peace Tree. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does PACKS LOS ANGELES Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk cost?
- Menu prices for Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk range from $45.30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry PACKS LOS ANGELES Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk?
- Lemon Candy Runtz | Infused Blunts | 0.75g each | 3pk is on menus in New York.