Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g by Phat Panda
$25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $7.14/g
Prices updated Oct 2, 2026
Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g by Phat Panda is stocked at 2 dispensaries across Washington, priced $25. The lowest listed price right now is at Cannabis & Glass.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (17)
- RISE DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary OviedoOviedo, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryHallandale Beach, FL · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Cannabis Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryFruitland Park, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on TennesseeTallahassee, FL · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Sun CitySun City Center, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley ChapelWesley Chapel, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryDunnellon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryMiami, FL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE DispensaryWest Palm Beach, FL · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Rise Dispensary Pinellas ParkPinellas Park, FL · 3.7★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Port OrangePort Orange, FL · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Washington (3) — Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g in Washington
- Cannabis & GlassSpokane, WA · 4.6★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Cannabis & GlassSpokane Valley, WA · 4.6★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Kaleafa Cannabis Co.Oak Harbor, WA · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/g
Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Spokane
Frequently asked questions
- Where can I buy Phat Panda Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g?
- Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including Cannabis & Glass, Cannabis & Glass and Kaleafa Cannabis Co.. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Phat Panda Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Phat Panda Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g?
- Golden Pineapple | Big Buds | 3.5g is on menus in Washington.