Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g by Play Michigan
$6.83
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 40.9%
- CBD
- 0.08%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $2.92/g
Prices updated Oct 2, 2026
Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g by Play Michigan is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $6.83. The lowest listed price right now is at Green Pharm Bay City.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (8)
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$3.50$2.92/gDeal
- Smilez Dispensary Three RiversThree Rivers, MI · 4.9★ · 1.2 g$3.61$3.01/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$3.61$3.01/gDeal
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$3.99$3.33/g
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 1.2 g$6$5/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.83$5.69/g
Prices, deals & delivery near Bay City
Frequently asked questions
- Where can I buy Play Michigan Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g?
- Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including Green Pharm Bay City, Smilez Dispensary Three Rivers and Smilez Dispensary Allegan. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Play Michigan Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g cost?
- Menu prices for Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g range from $6.83 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Play Michigan Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g?
- Candy Popperz | Infused Joints | 1.2g is on menus in Michigan.