Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g by Presidential
$16–$20.40
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 38.92–42.87%
- CBD
- 0.08–0.11%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $8.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g by Presidential is stocked at 3 dispensaries across Michigan, priced $16–$20.40. The lowest listed price right now is at Euphora.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (5) — Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g in Michigan
- The Refinery Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.7★ · 1.5 g$15$10/g
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.5 g$16$10.67/g
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.5 g$20$13.33/g
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.5 g$20.40$13.60/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.5 g$20.40$13.60/gDeal
Oklahoma (3)
- EuphoraDel City, OK · 4.7★ · 1.5 g$12.50$8.33/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary EdmondEdmond, OK · 4.9★ · 1.5 g$13.99$9.33/g
- Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary CatoosaCatoosa, OK · 4.9★ · 1.5 g$13.99$9.33/g
California (1)
- OG NATION Cannabis El MonteEl Monte, CA · 4.9★ · 1.5 g$17.60$11.73/gDeal
Nevada (1)
- The Grove Cannabis Dispensary PahrumpPahrump, NV · 4.7★ · 1.5 g$30$20/g
Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g by state
Prices, deals & delivery near Del City
Frequently asked questions
- Where can I buy Presidential Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g?
- Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including Euphora, Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Edmond and Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary Catoosa. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Presidential Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g cost?
- Menu prices for Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g range from $16 to $20.40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Presidential Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g?
- Presidential | Grape Moon Rock | Infused Blunt | 1.5g is on menus in Michigan.