Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk
$14.17
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 3.33 g
- THC
- 23.76%
- CBD
- 0.08%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $4.26/g
Prices updated Oct 2, 2026
Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk is stocked at 2 dispensaries across Oregon, priced $14.17. The lowest listed price right now is at Farma.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (5) — Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk in Oregon
- FarmaPortland, OR · 4.7★ · 3.33 g$14.17$4.26/g
- Cola Cove Dispensary TigardTigard, OR · 4.4★ · 3.33 g$14.17$4.26/g
- Electric Lettuce DispensaryHillsboro, OR · 4.6★ · 3.33 g$14.17$4.26/g
- FarmaPortland, OR · 4.7★ · 3.33 g$14.17$4.26/g
- Electric Lettuce DispensaryDamascus, OR · 4.7★ · 3.33 g$14.17$4.26/g
Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk by state
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk?
- Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk is listed at 2 licensed dispensaries, including Farma, Cola Cove Dispensary Tigard and Electric Lettuce Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk cost?
- Menu prices for Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk range from $14.17 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk?
- Purple Hindu Kush | Minis | 0.33g | 10pk is on menus in Oregon.