Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk
$16.67
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 5 g
- THC
- 24.47%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 1, 2026
Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $16.67. The lowest listed price right now is at Cola Cove Dispensary Tigard.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (3)
- Cola Cove Dispensary TigardTigard, OR · 4.4★ · 5 g$16.67$3.33/g
- Electric Lettuce DispensaryHillsboro, OR · 4.6★ · 5 g$16.67$3.33/g
- Electric Lettuce DispensaryPortland, OR · 4.8★ · 5 g$16.67$3.33/g
Prices, deals & delivery near Tigard
Frequently asked questions
- Where can I buy Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk?
- Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk is listed at 1 licensed dispensary, including Cola Cove Dispensary Tigard, Electric Lettuce Dispensary and Electric Lettuce Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk cost?
- Menu prices for Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk range from $16.67 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk?
- Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk is on menus in Oregon.