Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g by Rare Dankness
$47.46
- Category
- Concentrates
- Size
- 4 g
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $6.24/g
Prices updated Oct 1, 2026
Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g by Rare Dankness is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $47.46. The lowest listed price right now is at Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (3)
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryBroomfield, CO · 4.8★ · 4 g$24.94$6.24/g
- SNAXLAND - YaleDenver, CO · 4.5★ · 4 g$38$9.50/g
- Alternative Medicine on Capitol Hill (AMCH) DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 4 g$47.46$11.87/g
Prices, deals & delivery near Broomfield
Frequently asked questions
- Where can I buy Rare Dankness Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g?
- Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g is listed at 1 licensed dispensary, including Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary, SNAXLAND - Yale and Alternative Medicine on Capitol Hill (AMCH) Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Rare Dankness Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g cost?
- Menu prices for Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g range from $47.46 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Rare Dankness Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g?
- Rare Dankness | Widow Fighter | Sugar Wax | 4g is on menus in Colorado.