Godfather OG | Big Buds | 3.5g by Revert
$30
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 28%
- CBD
- 0.07%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $6.86/g
Prices updated Oct 2, 2026
Godfather OG | Big Buds | 3.5g by Revert is stocked at 1 dispensary across New York, priced $30. The lowest listed price right now is at Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed Delivery.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (19)
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$24$6.86/g
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$24.07$6.88/gDeal
- The Flowery Dispensary HaverstrawHaverstraw, NY · 4.9★ · 1/8 oz$27$7.71/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/8 oz$27$7.71/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 1/8 oz$29.99$8.57/g
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Cannavita DispensaryAstoria, NY · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- SeshNYC Dispensary and DeliveryBronx, NY · 4.9★ · 3.5 g$30$8.57/gDeal
- Bayside Cannabis Dispensary & Weed Delivery QueensOakland Gardens, NY · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$30$8.57/g
- High Tidez Coney Island Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.5★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- HighStoneStaten Island, NY · 4.6★ · 1/8 oz$30.60$8.74/gDeal
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1/8 oz$31$8.86/g
- Royale Flower Cannabis DispensaryAlbany, NY · 4.9★ · 1/8 oz$34$9.71/g
- Mister GreensAlbany, NY · 4.8★ · 1/8 oz$34$9.71/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- High Peaks Canna IncSaratoga Springs, NY · 4.3★ · 1/8 oz$35$10/g
Prices, deals & delivery near Brooklyn
Frequently asked questions
- Where can I buy Revert Godfather OG | Big Buds | 3.5g?
- Godfather OG | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed Delivery, Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island and The Flowery Dispensary Haverstraw. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Revert Godfather OG | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Godfather OG | Big Buds | 3.5g range from $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Revert Godfather OG | Big Buds | 3.5g?
- Godfather OG | Big Buds | 3.5g is on menus in New York.