Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk by Revert
$22–$22.60
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 19.75%
- CBD
- 0.78%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $12.98/g
Prices updated Oct 2, 2026
Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk by Revert is stocked at 2 dispensaries across New York, priced $22–$22.60. The lowest listed price right now is at Quality Control Dispensary Staten Island.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (6) — Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk in New York
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 1.5 g$19.47$12.98/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 1.5 g$20$13.33/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 1.5 g$20$13.33/g
- Pryzm DispensaryNew York, NY · 4.7★ · 1.5 g$22$14.67/g
- Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens FallsGlens Falls, NY · 4.9★ · 1.5 g$22.60$15.07/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 1.5 g$22.60$15.07/g
Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk by state
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy Revert Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk?
- Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk is listed at 2 licensed dispensaries, including Quality Control Dispensary Staten Island, FIRELEAF Dispensary and A Classy Joint Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Revert Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk cost?
- Menu prices for Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk range from $22 to $22.60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Revert Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk?
- Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk is on menus in New York.