Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk by Revert
$19.80
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 21.5%
- CBD
- 1.54%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $13.20/g
Prices updated Oct 2, 2026
Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk by Revert is stocked at 1 dispensary across New York, priced $19.80. The lowest listed price right now is at Pryzm Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- Pryzm DispensaryNew York, NY · 4.7★ · 1.5 g$19.80$13.20/gDeal
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 1.5 g$20$13.33/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 1.5 g$20$13.33/g
Prices, deals & delivery near New York
Frequently asked questions
- Where can I buy Revert Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk?
- Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk is listed at 1 licensed dispensary, including Pryzm Dispensary, FIRELEAF Dispensary and A Classy Joint Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Revert Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk cost?
- Menu prices for Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk range from $19.80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Revert Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk?
- Green Crack | Infused Joints | 0.75g each | 2pk is on menus in New York.