Martian Mango | Infused Joint | 1.2g by Rocket
$7.50
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 48.3%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $6.25/g
Prices updated Oct 2, 2026
Martian Mango | Infused Joint | 1.2g by Rocket is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $7.50. The lowest listed price right now is at PUFF Cannabis Company - River Rouge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 1.2 g$7.50$6.25/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 1.2 g$9$7.50/g
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$10$8.33/g
Prices, deals & delivery near River Rouge
Frequently asked questions
- Where can I buy Rocket Martian Mango | Infused Joint | 1.2g?
- Martian Mango | Infused Joint | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including PUFF Cannabis Company - River Rouge, JARS Cannabis Dispensary - Jackson and Detroit Herbal Center. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Rocket Martian Mango | Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Martian Mango | Infused Joint | 1.2g range from $7.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Rocket Martian Mango | Infused Joint | 1.2g?
- Martian Mango | Infused Joint | 1.2g is on menus in Michigan.