Rooted | Lord Licorice | 3.5g by Rooted (MO)
$25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 23.32–23.45%
- In stock at
- 15 dispensaries
- Best price per gram
- $7.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Rooted | Lord Licorice | 3.5g by Rooted (MO) is stocked at 2 dispensaries across Missouri, priced $25. The lowest listed price right now is at From The Earth Dispensary Westside.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (12) — Rooted | Lord Licorice | 3.5g in Missouri
- From The Earth Dispensary WestsideKansas City, MO · 4.9★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- From The Earth Dispensary IndependenceIndependence, MO · 4.9★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Local Cannabis CompanyKansas City, MO · 4.7★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Greenlight Dispensary HaytiHayti, MO · 4.7★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- Greenlight Dispensary Cape GirardeauCape Girardeau, MO · 4.8★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- From The Earth Dispensary Lee's SummitLee's Summit, MO · 4.4★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- CPC of Missouri - Smithville DBA Local Cannabis CompanySmithville, MO · 4.6★ · 1/8 oz$25$7.14/g
- High Profile of St. Charles DispensarySt Charles, MO · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- High Profile of Cape Girardeau DispensaryCape Girardeau, MO · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- High Profile of West Plains DispensaryWest Plains, MO · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Proper Cannabis Cape GirardeauCape Girardeau, MO · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Ozark Garden Wellness Marijuana Weed DispensaryCape Girardeau, MO · 5★ · 1/8 oz$30$8.57/g
Illinois (3)
- Terrace Cannabis Dispensary - AltonAlton, IL · 4.9★ · 1/8 oz$25.60$7.31/gDeal
- Bisa Lina - JolietJoliet, IL · 4.9★ · 3.5 g$35$10/g
- Terrace Cannabis Dispensary - MolineMoline, IL · 4.8★ · 1/8 oz$43.93$12.55/g
Rooted | Lord Licorice | 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Kansas City
Where to buy Rooted | Lord Licorice | 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Rooted (MO) Rooted | Lord Licorice | 3.5g?
- Rooted | Lord Licorice | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including From The Earth Dispensary Westside, From The Earth Dispensary Independence and Local Cannabis Company. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Rooted (MO) Rooted | Lord Licorice | 3.5g cost?
- Menu prices for Rooted | Lord Licorice | 3.5g range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Rooted (MO) Rooted | Lord Licorice | 3.5g?
- Rooted | Lord Licorice | 3.5g is on menus in Missouri.