Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk by Roses
$25
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3.6 g
- THC
- 48.13%
- CBD
- 0.02%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $6.94/g
Prices updated Oct 1, 2026
Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk by Roses is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $25. The lowest listed price right now is at Skymint Muskegon Marijuana & Cannabis Retailer.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (8)
- Skymint Muskegon Marijuana & Cannabis RetailerMuskegon, MI · 4.9★ · 3.6 g$25$6.94/g
- Planet Purple Provisioning CenterPaw Paw, MI · 4.4★ · 3.6 g$25$6.94/g
- The Dude AbidesColdwater, MI · 4.8★ · 3.6 g$30$8.33/g
- The Flower Bowl Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 3.6 g$30$8.33/g
- The Dude Abides MottvilleWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 3.6 g$30$8.33/g
- Bazonzoes ProvisioningLansing, MI · 4.4★ · 3.6 g$30$8.33/g
- Bazonzoes Recreational Provisioning Center and Drive-thruLansing, MI · 4.5★ · 3.6 g$30$8.33/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 3.6 g$32$8.89/g
Prices, deals & delivery near Muskegon
Frequently asked questions
- Where can I buy Roses Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk?
- Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk is listed at 1 licensed dispensary, including Skymint Muskegon Marijuana & Cannabis Retailer, Planet Purple Provisioning Center and The Dude Abides. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Roses Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk cost?
- Menu prices for Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Roses Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk?
- Acai Berry | LQD Infused Minis | 0.6g each | 6pk is on menus in Michigan.