Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g by ROVE
$50
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3.6 g
- THC
- 32.97%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $8.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g by ROVE is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $50. The lowest listed price right now is at BEYOND / HELLO Santa Barbara Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (8)
- BioMeds Weed Dispensary Colorado SpringsColorado Springs, CO · 4.7★ · 3.6 g$39.13$10.87/g
- Snaxland - CO SpringsColorado Springs, CO · 4.7★ · 3.6 g$42$11.67/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 3.6 g$45$12.50/g
- SNAXLAND - High StreetDenver, CO · 4.8★ · 3.6 g$50$13.89/g
- SNAXLAND - YaleDenver, CO · 4.5★ · 3.6 g$50$13.89/g
- Snaxland - BerkeleyDenver, CO · 4.9★ · 3.6 g$50$13.89/g
- Snaxland - Cherokee (MED ONLY)Denver, CO · 4.7★ · 3.6 g$50$13.89/g
- SnaxlandDenver, CO · 4.9★ · 3.6 g$50$13.89/g
California (1)
- BEYOND / HELLO Santa Barbara DispensarySanta Barbara, CA · 4.7★ · 3.6 g$30$8.33/g
Michigan (1)
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 3.6 g$50$13.89/g
Prices, deals & delivery near Santa Barbara
- Cheapest flower in Santa Barbara
- Cheapest carts & vapes in Santa Barbara
- Cheapest edibles in Santa Barbara
- Cheapest pre-rolls in Santa Barbara
- Cheapest concentrates in Santa Barbara
- Cheapest infused pre-rolls in Santa Barbara
- Cheapest weed in Santa Barbara
- Cheap ounces in Santa Barbara
- Santa Barbara cannabis prices
Where to buy Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g?
- Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g is listed at 1 licensed dispensary, including BEYOND / HELLO Santa Barbara Dispensary, BioMeds Weed Dispensary Colorado Springs and Snaxland - CO Springs. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g cost?
- Menu prices for Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g range from $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g?
- Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g is on menus in Colorado.