Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g by ROVE
$33.79
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 40.68%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $22.53/g
Prices updated Oct 1, 2026
Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g by ROVE is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $33.79. The lowest listed price right now is at The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (2)
- The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las VegasNorth Las Vegas, NV · 4.5★ · 1.5 g$33.79$22.53/g
- The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las VegasLas Vegas, NV · 4.4★ · 1.5 g$33.79$22.53/g
Prices, deals & delivery near North Las Vegas
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g?
- Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g is listed at 1 licensed dispensary, including The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas and The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g cost?
- Menu prices for Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g range from $33.79 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g?
- Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 3x 0.5g is on menus in Nevada.