Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g by ROVE
$50–$60.80
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 46.33–48.5%
- In stock at
- 15 dispensaries
- Best price per gram
- $10/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g by ROVE is stocked at 2 dispensaries across Massachusetts and New York, priced $50–$60.80. The lowest listed price right now is at Premier Cannabis - Caro.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Green Pharm Cannabis Company - Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$32$12.80/gDeal
- Ultra CannabisDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/gDeal
California (3)
- BEYOND / HELLO Santa Barbara DispensarySanta Barbara, CA · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- MJ DirectLompoc, CA · 4.6★ · 2.5 g$30.17$12.07/g
- 420 Native GardenCosta Mesa, CA · 4.8★ · 2.5 g$36.75$14.70/g
Massachusetts (3)
- JDM CannabisMendon, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2.5 g$50$20/g
- Ember Gardens Weed Dispensary Cape CodOrleans, MA · 4.9★ · 2.5 g$50$20/g
New York (3)
- My Bud 420Bronx, NY · 4.7★ · 2.5 g$53.10$21.24/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2.5 g$60.80$24.32/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2.5 g$68$27.20/g
Missouri (2)
- Kind Goods Recreational Dispensary - AfftonAffton, MO · 4.7★ · 2.5 g$59.99$24/g
- Riverside WellnessRiverside, MO · 4.7★ · 2.5 g$60$24/g
New Jersey (1)
- Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJEwing Township, NJ · 4.9★ · 2.5 g$60$24/g
Prices, deals & delivery near Caro
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g?
- Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including Premier Cannabis - Caro, BEYOND / HELLO Santa Barbara Dispensary and MJ Direct. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g cost?
- Menu prices for Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g range from $50 to $60.80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g?
- Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g is on menus in Massachusetts and New York.