Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g by ROVE
$55
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 43.1%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $15.67/g
Prices updated Oct 2, 2026
Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g by ROVE is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $55. The lowest listed price right now is at Pettals Cannabis Dispensary - Charlton.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (10)
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 3 g$47$15.67/g
- DDM Cannabis | Blackstone, MA DispensaryBlackstone, MA · 4.6★ · 3 g$48$16/g
- JDM CannabisMendon, MA · 4.9★ · 3 g$48$16/g
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 3 g$50$16.67/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 3 g$50$16.67/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 3 g$50$16.67/g
- Canna Retreat Recreational DispensaryPalmer, MA · 4.8★ · 3 g$50$16.67/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 3 g$55$18.33/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 3 g$55$18.33/g
- The Green Lady DispensaryNantucket, MA · 4.8★ · 3 g$65$21.67/g
New York (2)
- Nile Dispensary & Weed DeliveryWest New York, NY · 5★ · 3 g$50$16.67/gDeal
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 3 g$61.95$20.65/g
Missouri (1)
- Riverside WellnessRiverside, MO · 4.7★ · 3 g$60$20/g
New Jersey (1)
- MindLift Recreational Weed DispensaryPlainfield, NJ · 5★ · 3 g$60$20/g
Prices, deals & delivery near Charlton
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g?
- Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g is listed at 1 licensed dispensary, including Pettals Cannabis Dispensary - Charlton, DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary and JDM Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g cost?
- Menu prices for Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g?
- Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g is on menus in Massachusetts.